Speel het spel en leer over effectieve softwareontwikkeling in een agile team. En have fun!
Intentie van de game:
- De game is bedoeld als teambuildingstool en biedt een leuke ervaring met een technische insteek
- Teamleden worden via de game bewuster gemaakt van dynamiek in het team en de manier van samenwerken
- De coachende facilitator kan ook feedback op gedrag geven tijdens de game.
Speel het spel en leer over effectieve softwareontwikkeling in een agile team. Op een speelse manier kom je tot nieuwe inzichten over het proces, je team en het uiteindelijke resultaat.
Met een vleug humor, want een serious game is natuurlijk niet helemaal serieus.
Beoogde deelnemers:
(Agile) software ontwikkelteams.
Randvoorwaarden:
Kennis in het team van
- Azure DevOps
- of developer- of testbasisskills
- of requirement engineering skills
is niet vereist maar wel handig.
Start situatie:
Jullie, als team, worden uitgedaagd om een succesvolle release mogelijk te maken en daarmee een nieuwe grote klant (een groot bierbedrijf uit Mexico) binnen te halen.
Tijdsduur:
Jullie, als team, worden uitgedaagd om een succesvolle release mogelijk te maken en daarmee een nieuwe grote klant (een groot bierbedrijf uit Mexico) binnen te halen.
Daar doe je 1,5 tot 2 uur over. Op basis van voortgang in de game kan de facilitator het team verder helpen waar nodig.
Maar als je een topteam hebt, ben je misschien wel sneller.
Prijs: op aanvraag
Voor contact en informatie: Pieter Withaar, pieter.withaar@improveqs.nl